Chihiros LED WRGB 120 95W 120-140cm strieborné

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 7

Prémiové akvarijné svetlo pre nádherné vyfarbenie rastlín a rýb. Obsahuje kombináciu diód biela, červená, zelená, modrá, ktoré sú v prípade potreby voliteľné pomocou kontroléra a nastaviteľné tak, že si upravíte jednotlivé kanály aby najviac ulahodili Vášmu oku. Vďaka použitiu novej generácie LED diód dosiahne toto svetlo lepšej svietivosti.

Dostupnosť Nedostupné/predaj ukončený
€294 / ks    
Značka Chihiros
Kategória Svetelné systémy
 

Špička medzi akvarijnými svetlami? Áno!

Použití diód rôznych farieb

Dôkladným testovaním bolo osvetlenie zložené z diód farieb biela, zelená, červená a modrá. Vďaka tomu vyniknú rybky a rastliny podstatne lepšie než pod bielym LED osvetlením alebo bežnými žiarivkami. Rastliny sa obecne pod týmto RGB svetlom lepšie vyfarbujú (viac v priloženom videu na konci). Červené a ružovkasté rastliny, ale i ryby vypadajú pod svetlom fantasticky! 

Možnosť nastavenia vlastného spektra

Nielenže teraz uvidíte akvárium úplne v nových farbách, ale môžete si dokonca sami spektrum upraviť. Páči sa Vám akvárium viacej do červena alebo do modra? Žiaden problém, pomocou voliteľného kontroléra Commander 4 si môžete spektrum nastaviť tak, ako sa Vám páči alebo ako potrebujete.

Vyššia svietivosť a vyšší úspora

Nová generácia WRGB je vybavená novou generáciou LED, čo umožňuje jednak úsporu energie, ale taktiež intenzívne vyžarované svetlo, čo veľmi ocenia náročné akvarijné rastliny. To je umožnené i použitím vyššieho počtu diód na cm2, čo je síce výrobne drahšie, ale výsledný efekt stojí za to.

 

Nechajte vyniknúť Vaše rybky

Neónky a iné farebné tropické rybky vyniknú ďaleko lepšie pod RBG svetlami. Bežné biele žiarovky alebo LED nemôžu ukázať kompletní krásu rybiek. So svetlom Chihiros WRGB to však nieje problém.

 

Nastaviteľná intenzita stmievačom

Pretože je svetlo veľmi silné, je možné ho regulovať manuálnym stmievačom. Samozrejme je možné k tomuto použiť aj kontrolér Commander 4.

 

Jednoduché uchytenie na hrany akvária

Pomocí priložených posuvných nožíček môžete umiestniť osvetlenie na bočné hrany akvária (max. hrúbka skla je 10mm).

 

Jednoduché zavesenie nad akvárium

Svetlo je možné veľmi jednoducho pomocou závesného kitu (nutné zakúpiť zvlášť) zavesiť nad akvárium do požadované výšky.

Tento variant umiestnenia svetla na akvárium je vhodné pokiaľ máte dlhšie akvárium ako je samotné osvetlenie a nie je možné ho tak umiestniť na hrany akvária.

Obsah balenia:

Samotné LED osvetlenie vrátane kabeláže a zdroja

Posuvné nožičky pre umiestnenie na hrany akvária

Pozor balenie neobsahuje žiaden ovládač intenzity svetla a odporúčame dokúpiť Chihiros Commande 4

Technické parametre:

Chihiros WRGB120

Príkon: 95W

Rozmery: 1200 x 140 x 18 mm

Svietivosť: 6800lm

Pre akvária o dĺžke: 120 - 140 cm

 

Hmotnosť 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SS Avatar autora | 19.1.2019
vyborne