Rastliny

Pre úspešný štart akvária sú potrebné silné, zdravé a kvalitné rastliny. Preto Vám ponúkame rastliny od výrobcu dánskeho TROPICA a rastliny vlastnej výtropica_logo_grey02roby. Aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu rastlín, je väčšina rastlín na objednávku, ale samozrejme nájdete u nás aj rastliny skladom. Objednávky uzatvárame každý týždeň vždy v nedeľu do 23:59, pričom rastliny k nám dorazia v utorok alebo v stredu v ďalšom týždni.Následne rastliny doručujeme naším zákazníkom. V zimných mesiacoch balenie obsahuje aj "výhrevný sáčok", ktorý zabezpečí vyššiu teplotu vo vnútri balenia. Pri extrémne vysokých alebo extrémne nízkych teplotách si s Vami radi dohodneme termín alebo spôsob dopravy.

ZASIELANIE RASTLÍN:

Rastliny zasielame od pondelka do štvrtka prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD Home alebo Slovenskou poštou (1. trieda). Čiže rastliny Vám doručíme do 24 hodín od objednania, aby sme tak predišli ich znehodnoteniu a oni neutrpeli cestou. Upozorňujeme však, že garantujeme dodanie do 24 hodín len prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.

SKLADOVÉ ZÁSOBY:

Ak požadujete rýchle dodanie rastlín, prosím kliknite na položku na sklade, hneď pod týmto textom.

AKLIMATIZOVANIE RASTLÍN:

Pred ponorením rastlín do vody alebo sadením, otvorte balenie a nechajte ho 20 minút až jednu hodinu aklimatizovať aby sa vyrovnala teplota.

 

 
1
24 1124
Značky
Náročnosť
Variant

Stránka 1 z 7 - 140 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 7 - 140 položiek celkom