Objednávky živočíchov

Pri objednávke živočíchov si môžete vybrať z našich skladových zásob alebo využiť možnosť objednávky tovaru. Štandardne držíme skladom zásobu rýb, kreviet a slimákov a neustále rozširujeme ponuku o nové druhy.

Doprava

Objednávku živočíchov si môžete vyzdvihnúť ako zvyčajne osobne, alebo Vám ich zašleme kuriérskou službou Slovak Parcel Service na adresu, kde vieme garantovať doručenie do 24 hodín. Živočíchov starostlivo zabalíme do špeciálnych termoobalov celoročne a v chladných mesiacoch pribalíme výhrevný sáčok alebo sáčky aby Vaše živočíchy šťastne dorazili do Vašich akvárií. Odosielanie živého tovaru prebieha ako pri rastlinách od pondelka do štvrtka, nechceme aby víkendovali v depe prepravcu. Keďže chceme byť aj trochu viac EKO, budeme radi ak nám Termobox bezplatne vrátite prostredníctvom ktorejkoľvek pobočky Packeta. Stačí ak prinesiete zatvorený termobox a oznámite obsluhe kód, ktorý sa nachádza v Termoboxe.

Platba

Platbu je možné ako vždy zrelizovať cez platobnú bránu GoPay, bankovým prevodom alebo dobierkou.

Záruky

Keďže sme si naším balením 100% istý, poskytujeme záruku vrátenia peňazí, výmeny a znovuzaslanie tovaru alebo Vám poskytneme zľavu na ďalší nákup. Presne tak, ako to robíme pri rastlinách alebo inom tovare. Ak tento text čítate a hľadáte riešenie, kliknite na tento text.

Cena dopravy

Cena prepravy živočíchov je špeciálna vzhľadom na to, že sa jedná o špeciálne nakladanie s nimi v špeciálnom obale. Avšak platí, že ak nakúpite viac, zaplatíte menej.

Aklimatizácia

Nezabudnite na to, že ak ste práve dostali Vašich nových obyvateľov akvária, musíte ich aklimatizovať na Vaše podmienky. Opatrne otvorte termobox a nechajte ho kľudne pár hodín tak, aj s obsahom. Tento postup je dôležitý, aby sa vyrovnali teploty. Nikdy sáčky so živočíchmi nevkladajte ihneď po otvorení termoboxu do akvária. Prudké vyrovnanie teplôt môže spôsobiť šok a zbytočný úhyn. Po vyrovnaní teplôt premiestnite živočíchov zo sáčkov spolu s vodou do väčšej nádoby. Následne prilejte vodu z vášho akvária, aby sa vyrovnali parametre vody (tvrdosť, pH a pod.) Následne ich opatrne prelovte do Vašich akvárii.

Nezabudnite: buďte zvlášť opatrný, aby ste Vašich nových miláčikov zbytočne nevystavovali stresu