Chihiros LED A serie 80-100cm 50W A801 + stmievač

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Špeciálne navrhnuté pre husto vysadené akváriá
Tenký dizajn
Vrátane ručného 7-stupňového stmievača

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
€79,59 / ks    
Značka Chihiros
Kategória Svetelné systémy
 

Chihiros séria A LED svietidiel sú špeciálne vytvorené pre husto vysadené a otvorené akváriá sladkej vody (s možnosťou umiestnenia aj do krytu). Majú veľmi tenký dizajn a rovnomerne rozložené diódy LED osvetľujú každú nádrž úplne dokonale. Kryt LED je vyrobený z hliníkovej zliatiny a je povrchovo upravený anodizovanou povrchovou úpravou, čo efektívne znižuje problém s vytváraním tepla z LED s vysokou svietivosťou a zabraňuje vzniku hrdze lampy.

Dodáva sa s ručným stmievačom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie intenzity svetla v 7 krokoch. Toto je veľmi užitočné najmä pri zriadení akvária, kde by intenzita svetla mala postupne  zvyšovať podľa rastu rastlín. Pri použití spolu s časovým spínačom sa zachováva posledné nastavené nastavenie stmievača.

Používanie:

Chihiros svietidlá nie sú určené na použitie pod uzavretou hornou časťou. Mala by sa používať iba v otvorených nádržiach. Pod uzavretým horným krytom by LED diódy korodovali kvôli vzniku vodnej pary. Avšak pri použití s v kryte a zabezpečení dobrého vetrania krytu je toto použitie možné.

Vlastnosti:

Špeciálne navrhnuté pre husto vysadené nádrže
Tenký dizajn
Vrátane ručného 7-stupňového stmievača

Technické parametre:

  • rozmery  80x6cm 5cm výška plastových nožičiek
  • výkon cca 50W
  • počet LED  162
  • farebná teplota cca 8000K
  • 7200 lm
  • životnosť jednolivých LED do 50000 hodín.
Hmotnosť 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ tohto webu Pond s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.