Chihiros LED A serie 30-50cm 18W A301 + stmievač

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Špeciálne navrhnuté pre husto vysadené akváriá
Tenký dizajn
Vrátane ručného 7-stupňového stmievača

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
€41,92 / ks    
Značka Chihiros
Kategória Svetelné systémy
 

Chihiros séria A LED svietidiel sú špeciálne vytvorené pre husto vysadené a otvorené akváriá sladkej vody (s možnosťou umiestnenia aj do krytu). Majú veľmi tenký dizajn a rovnomerne rozložené diódy LED osvetľujú každú nádrž úplne dokonale. Kryt LED je vyrobený z hliníkovej zliatiny a je povrchovo upravený anodizovanou povrchovou úpravou, čo efektívne znižuje problém s vytváraním tepla z LED s vysokou svietivosťou a zabraňuje vzniku hrdze lampy.

Dodáva sa s ručným stmievačom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie intenzity svetla v 7 krokoch. Toto je veľmi užitočné najmä pri zriadení akvária, kde by intenzita svetla mala postupne  zvyšovať podľa rastu rastlín. Pri použití spolu s časovým spínačom sa zachováva posledné nastavené nastavenie stmievača.

Používanie:

Chihiros svietidlá nie sú určené na použitie pod uzavretou hornou časťou. Mala by sa používať iba v otvorených nádržiach. Pod uzavretým horným krytom by LED diódy korodovali kvôli vzniku vodnej pary. Avšak pri použití s v kryte a zabezpečení dobrého vetrania krytu je toto použitie možné.

Vlastnosti:

Špeciálne navrhnuté pre husto vysadené nádrže
Tenký dizajn
Vrátane ručného 7-stupňového stmievača

Technické parametre:

  • rozmery  29x6cm 5cm výška plastových nožičiek
  • výkon cca 18W
  • počet LED  54
  • farebná teplota cca 8000K
  • 2800 lm
  • životnosť jednolivých LED do 50000 hodín.
Hmotnosť 0.78 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
EB Avatar autora | 24.8.2020
Nedodržana lehota dodania tovaru do 7 prac.dni .Tovar objednaný 6.8.doruceny 21.8 až po pripomenutí sa na email . To isté aj pri prvej objednávke .Objednané svetlo prišlo v poriadku ,pekne zabalené ,takže v tomto smere všetko v poriadku .