Seachem Set pre štart akvária (Clarity, Stability, Prime)

 
Zväčšiť
 

- obsahuje Clarity, Stability, Prime 100ml

- vhodné pre štart nového akvária

Dostupnosť Dočasne nedostupné
€19,19 / ks    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Set obsahuje tri 100 ml balenie prípravkov Seachem Prime, Seachem Stability a Seachem Clarity. Tieto prípravky sú vhodné nielen pre štart akvária, ale aj pre jeho následný bezpečnú prevádzku.

Seachem Prime - tento prípravok by mal byť do vody pridávaný pri každej výmene vody, ktorá by mala byť pri štarte akvária častejšia. Prime odstraňuje z vody chlór, chloramín a čpavok. Navyše detoxikuje škodlivé dusitany a dusičnany, ktoré sa v prvom mesiaci po založení v akváriu tvorí, čím ohrozujú zdravie rýb.

Seachem Stability - tento prípravok rýchlo naštartuje biologickú rovnováhu v akváriu a filter. Obsahuje milióny užitočných baktérií, ktoré osídlia filtračné náplne a začnú konzumovať nebezpečné látky ako dusitany a amoniak. Umožní tiež skoršie vpustenie rýb do akvária.

Seachem Clarity - odstraňuje všetky druhy zákalov. V počiatkoch po založení akvária sa v ňom vyskytujú rôzne druhy zákalov. Je to z dôvodu nedostatočne zajetého filtra a nedostatku baktérií v ňom. V tejto dobe je veľmi vhodné použiť Clarity, ktorý odstráni všetky druhy zákalov vrátane častého bieleho zákalu. Je úplne neškodný pre sladkovodné, morské aj rastlinná akvária.

Hmotnosť 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: