Seachem Clarity

 
Akcia Zväčšiť
 

Zbaví Vaše akvárium zákalov všetkých druhov: bakteriálne zákaly, zelená voda, mikroskopické čiastočky.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) 7 pracovných dní Skladom (1 ks)
objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€6,50 / ks €12,88 / ks €24,19 / ks od €6,50    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Ako vlastne Clarity funguje?

Funguje na tom princípe, že všetky mikroskopické čiastočky či spóry rias zhlukuje do väčších častíc, ktoré dokáže zachytiť a odfiltrovať filter. Bez použitia tohto lieku by inak mikroskopické čiastočky filtrom prešli a nezachytil by ich.
Z tohto dôvodu môžete po použití lieku pozorovať krátkodobé (niekoľko hodín) zhoršenie situácie, pretože sa čiastočky zhluknú a sú viac vidieť. Počas niekoľkých hodín je však zachytí filter a voda bude čistá.
Pozor, je nutné mať kvalitnú mechanickú filtráciu, ktorá tieto zhluky odfiltruje - absolútne najlepšie je biela filtračná vata vo filtri. Pomocou Clarity + filtračné vaty docielite 100% úspechu.

Prečo je Clarity lepšie oproti ostatným prípravkom na trhu?

1) Funguje na úplne všetky zákaly

Ostatné prípravky na trhu fungujú zvyčajne na jediný druh zákalu (napr. Na zelenú vodu alebo len na bakteriálne zákal a pod.). Seach Clarity funguje na všetky zákaly súčasne, takže akvarista nemusí zložito zisťovať, či sa jedná o bakteriálnu alebo iný zákal.

2) Všetko v jednom

Ostatné produkty sú často zložené z dvoch fliaš, ktoré je nutné po sebe dávkovať. Clarity obdržíte len v jednej fľaštičke, takže je dávkovanie ďaleko ľahšie.

Dávkovanie:

Jedno viečko (5 ml) na každých 80 litrov akvarijnej vody. Následne dôjde ku krátkodobému zhoršeniu, čo ukáže správnu funkciu prípravku. Bude nasledovať rapídne zlepšenie. Ak  pred použitím bol veľký zákal, odporúča sa následne vyčistiť filter, ktorý bude plný zhlukov zákalu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: