Seachem Stability

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 9

- čistiace baktérie

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (5 ks) Skladom (4 ks) 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní Skladom (1 ks) 7 pracovných dní
objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Jednotková cena €6,79 / 100 ml €5,40 / 100 ml
€6,79 / ks €13,49 / ks €23,80 / ks €43,81 / ks €71,15 / ks €4,96 / ks €115 / ks od €4,96    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Vysoko účinná násada baktérií. Veľmi rýchlo dokáže naštartovať nový filter a je vhodné ho pridávať pri každej výmene vody pre dodanie užitočných baktérií do akvária, ktoré ničia pre ryby toxické látky.

Prečo je Seach Stability kvalitnejšie oproti ostatným produktom na trhu? 

1) Obsahuje baktérie odolné voči celému rozsahu pH a iných látok. Veľká väčšina konkurenčných produktov obsahuje baktérie, ktoré dokážu prežiť len v určitých podmienkach akvária - napr. len pri určitom pH alebo špecifickom zamorení organickými látkami. Seachem Stability naproti tomu obsahuje veľmi široké spektrum baktérií, takže je zaručené, že v akýchkoľvek podmienkach ich veľké percento prežije.

2) Baktérie v Seach Stability prežijú aj vysoké znečistenie vody. Množstvo testov v poslednej dekáde pomohol k tomu, že mix baktérií v Seachem Stability oceňuje aj vysoké znečistenie vody. Čím viac je vo vode nečistôt a toxických látok, tým viac sa baktérie rozrastajú. Naopak, u konkurenčných prípravkov dochádza spravidla naopak k úhynu baktérií.

3) Ako jediný na trhu obsahuje nitrifikačné, ale aj denitrifikačné baktérie. Vďaka tomuto dokážu baktérie prežiť v aeróbnom, ale aj anerobním prostredí.

4) Baktérie v prípravku nie sú viazané pomocou síry ako u ostatných prípravkoch. Ak sú baktérie v podobných prípravkoch viazané sírou, môže za určitých podmienok v akváriu dôjsť k premene na nebezpečný sírovodík. U Seachem Stability sa tohto nedočkáte, keďže ako líder v inováciách prišiel na trh s iným druhom väzieb baktérií.Nemožno ho predávkovať. Odporúčame sa však držať nasledujúceho dávkovanie

5) Silná koncentrácia znamená malú spotrebu prípravku. Seachem Stability je oproti ostatným prípravkom na trhu koncentrovanejší, takže ho nie je potrebné do vody pridávať toľko a vydržia dlhšie - úspora financií.

Dávkujte jedno viečko (5 ml) na 40 l vody raz mesačne alebo po každej výmene vody. Rovnako tak pri náhlom znečisteniu akvária alebo pri pridaní nových rýb.

Použite jedno viečko (5 ml) na 40 l vody prvý deň po založení. Následne použite každý ďalší deň po sedem dní jedno viečko (5 ml) na 80 litrov vody. Tým zaistíte dostatočné naštartovanie filtra.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RS Avatar autora | 21.2.2020
Odporucam
5
ZK Avatar autora | 17.2.2020
používam pravidelne