Seachem Flourish Advance

 
Zväčšiť
 

- Fytohormóny pre rastliny

- silnejší rast rastlín

- lepšie zakorenenie a rast

Dostupnosť Zvoľte variant 7 pracovných dní Skladom (1 ks) 7 pracovných dní
objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Ušetríte - - - €0,01 (–0 %)
€8,80 / ks €12,65 / ks €19,76 / ks od €8,80    
Značka Seachem
Kategória Hnojivá a aditíva
 

Seach Flourish Advance je prírodný prostriedok pre zlepšenie rastu akváriových rastlín. Obsahuje fytohormóny, minerály a živiny, ktoré dramaticky zlepšujú rast rastlín.

Fytohormóny sú skupinou prírodne sa vyskytujúcich zlúčenín, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pri regulácii rastu rastlín. Ich množstvo v rastline ovplyvňuje delenie buniek rastlín, umiestnenie a aktivitu delenia buniek (miesto na rastline, odkiaľ sa rastlina vetví, rastie alebo množí). Fytohormóny tiež ovplyvňujú starnutie listov, prístupnosť živín, klíčenie semien, rast koreňov alebo reakciu na stres.

Fytohormóny sa vyskytujú v každej rastline prirodzene, inak by nemohla rásť, rozmnožovať sa, klíčiť a pod. Seach Flourish Advance dodáva zmes týchto fytohormónov tak, aby rastlina vo všetkých aspektoch jej života lepšie prospievala. Pri pravidelnom používaní sa navyše zvyšuje množstvo živín, ktoré je schopná rastlina prijať a zvyšuje sa aj odolnosť voči chorobám.

Flourish Advance je úplne neškodný pre všetky druhy akváriových rastlín a pre všetky vodné živočíchy vrátane tých najchúlostivejších.

V prvých 10-14 dňoch po aplikácii Flourish Advance dochádza k rastu koreňového systému v substráte. Následne nastupuje zvýšený rast v oblasti stoniek a listov.

Použitie:

Pred použitím dobre pretrepte. Použite 5 ml (jedno plné viečko) na 80 litrov akvarijnej vody. Dávkujte denne alebo tak, aby ste udržali zlepšený rast rastlín.

Prípravok obsahuje v stopových množstvách K2O, Ca, Mg, P2O5, alanín, γ-Amino Butyric Acid, Glutamic Acid, Mannitol, ascorbic Acid a fytohormóny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: