Seachem Flourish Tabs

 
Zväčšiť
 

- živiny pre korene rastlín

- obsahuje všetky živiny

- dodatok vitamínov a aminokyselín

Dostupnosť 7 pracovných dní
€13,65 / ks    
Značka Seachem
Kategória Hnojivá a aditíva
 

Balenie 10 ks tabliet

Seach Flourish Tabs sú tabletky, ktoré sa vkladajú do substrátu priamo ku koreňom rastlín. Obsahujú mikro živiny, železo, aminokyseliny a vitamíny. Sú veľmi bohaté na obsah železa, mangánu, horčík, vápnik, draslík, inositol, vitamín B, biotín a ďalšie látky, ktoré boli preukázané našimi testy ako rastlinám prospešné. Zámerne neobsahujú dusík a fosfor (iba v stopových, zanedbateľných množstvách). Balíček desiatich tabliet vystačí na plochu 30 x 80 cm.

Rastliny si svojimi koreňmi živiny z tabliet vyťahujú podľa potreby. Je to umožnené enzýmy na koreňoch rastlín. Nikdy tak nemôže dôjsť k prehnojeniu.

Ak máte v akváriu rastliny s bohatým koreňovým systémom, je vhodné používať zároveň s hnojivom Seach Flourish. Obsiahnuté prvky sú v oboch hnojivách veľmi podobné, avšak niektoré rastliny preferujú príjem živín koreňmi. Z tohto dôvodu je vhodné im je dopriať v tomto stave.

Použitie:

Tablety rozmiestnite po dne jednotlivo v priemere cca 10-15 cm medzi sebou. 6 tabliet je úplne dostačujúcich pre akvárium s objemom 40 litrov. Tabletu zatlačte do cca polovice výšky substrátu. Podľa rýchlosti rastu rastlín tablety dopĺňajte raz za 3 až 4 mesiace. Tablety nemajú takmer vplyv na pH, avšak vo veľmi mäkkej vode môže dôjsť k miernemu poklesu pH.

Hmotnosť 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: