Tropica PLANT Growth Premium

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 6

Premium Nutrilon bez dusíka (N) a fosforu (P) pre akváriá s množstvom rýb - 6 ml za týždeň na 50 litrov vody sa dá ľahko dávkovať pumpičkou a zabezpečuje správny rast rastlín.

Obsahuje železo, mangán a životne dôležité mikroživiny (mikroprvky)
Neobsahuje dusík a fosfor
Vhodné pre akváriá s malými alebo pomaly rastúcimi rastlinami a množstvom rýb

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) Do 7 pracovných dní Skladom (3 ks) Skladom (7 ks)
Variant
€16,91 €28,46 €119,70 €7,25 €12,18 od €7,25    
Značka Tropica
Kategória Hnojivá a aditíva
 

Ako dávkovať hnojivo:

Premium Nutrition sa pridáva každý týždeň pri výmene vody. Hnojivo dávkujeme 2 ml na jedno stlačenie pumpičky. Odporúčame 6 ml (3 stlačenia na 50 l vody za týždeň), zároveň však odporúčame, aby bolo dávkovanie nastavené v súlade s požiadavkami akvária. Napríklad bledé listy často naznačujú nedostatok výživy, ale môžu byť tiež spôsobené zlým rastom. Echinodorus bleheri často vykazuje nedostatok mikroživín. Pravidelné dávkovanie s Nutrilon Premium môže obnoviť zelené a bujné listy. Všimnite si však, že Premium hnojivo je hnojivo a nie je liek na rastlíny.

Odporúča sa, aby sa minimálne 25% vody v akváriu menilo najneskôr každý druhý týždeň. Ak dôjde k nežiadúcemu rastu rias, odporúčame zvýšiť frekvenciu výmeny vody (až do 50% objemu) a vysadiť ďalšie rastliny s rýchlym rastom ako Hygrophila, Vallisneria a Egeria.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ tohto webu Pond s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.