ADA Phyton Git SOL 100ml

 
Zväčšiť
 

Extra silný prípravok proti siniciam a modrozeleným riasam

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
€32,90 / ks    
Značka ADA
Webová stránka značky adana.co.jp/en/index.html
Kategória Hnojivá a aditíva
 

Popis:

Phyton Git SOL je antibakteriálny prípravok proti modrozeleným riasam (BGA), ktorý je založený na Phyton Git PLUS a skladá sa z rastlinných extraktov s antiseptickými zložkami. Phyton Git SOL pôsobí veľmi efektívne priamym ošetrením postihnutých oblastí. Phyton Git SOL je podstatne hustejší a kyslejší ako Phyton Git PLUS a dosahuje tak výrazne lepšie výsledky v boji s touto odolnou riasou. 

 

Aplikácia:

V prípade postihnutia najskôr existujúce modrozelené riasy odsajte - čo najlepšie - pomocou hadičky a potom aplikujte prípravok priamo na postihnuté miesta. Nádobka na 100 ml je dodávaná s praktickým kvapkadlom (nie je súčasťou 500 ml fľaštičky). V prípade opakujúceho sa napadnutia môže byť ošetrenie aplikované aj niekoľko dní. Pokiaľ sa riasa vracia pokračujte v aplikácii ďalšie dni a dodržujte výmeny vody.

 

Pozor:

Phyton Git SOL je silne dávkovaný a veľmi kyslý. Pokiaľ sa u rýb alebo kreviet vyskytnú anomálie v správaní, rastliny sa vyfarbia alebo dokonca úplne stratia farbu, je nutné okamžite vymeniť vodu. Phyton Git SOL nie je profylaktický prípravok, ale cielené núdzové opatrenie. Sesterský prípravok Phyton Git PLUS je vhodný na prevenciu chorôb rastlín.

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: