Bio CO2 Neo System sada

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 8

Systém Neo CO2 je kompletná sada CO2 založená na práci prírodných baktérií. Gélová forma náplne je rovnomerne absorbovaná baktériami, čo zaisťuje rovnomerné a konštantné emisie CO2 po dlhú dobu. Súprava sa ľahko a bezpečne používa. V balení dostanete všetky potrebné prvky. Na beh a napojenie CO2 do akvária nemusíte nič ďalšie kupovať.

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
€18,99 / ks    
Značka Aquario
Kategória CO2 Systém
 

Želé je dobré. Nielen Haribo! :)

Sada NEO CO2 sa líši od obvyklej kvasnicovej sady gélovou kašou patentovanou spoločnosťou NEO. Gélová forma neumožňuje zmiešanie baktérií s médiom. Baktérie majú prístup k živnému roztoku iba cez horný povrch gélovej kaše. Vďaka tomu je náplň rovnomerne absorbovaná a droždie odovzdáva vždy rovnaké množstvo CO2.

Na koľko dní dávkovania CO2 stačí náplň? Táto náplň a násada baktérii vydrží približne 50-60 dní, v závislosti od teploty okolitého prostredia.

NEO CO2 difúzor (je súčasťou dodávky) sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou tela a sintra a vynikajúcou rozpustnosťou oxidu uhličitého. Je celý vyrobený z vysoko kvalitného akrylu. Keramický sintr je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami neporovnateľne hustejší.

Ako pripraviť súpravu na použitie:

Podobné produkty

Hmotnosť 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: