Seachem Safe

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

- odstraňuje chlór, čpavok

- pre premenu vodovodnej vody

- extrémne koncentrovaný a lacný (pre chovne pod.)

Dostupnosť Zvoľte variant 7 pracovných dní 7 pracovných dní
Chémia sypká hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€9,42 / ks €18,03 / ks od €9,42    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Seach Safe je komplexný kondicionér pre úpravu novo pridanej vody do akvária v sypkej forme, čo ho robí extrémne koncentrovaným. Premieňa čpavok do bezpečnej formy, ktorú je schopný jednoducho pohltiť filtere, respektíve užitočné baktérie v ňom. Rýchlo odstraňuje akýkoľvek chlór a chloramín z vody. Detoxifikuje navyše dusitany a dusičnany, ktoré medzitým dokáže pohltiť filter. Safe nijako neovplyvňuje pH vody. V morských akváriách neaktivuje odpeňovače. Používajte ho pri zábehu akvária a kedykoľvek meníte vodu.

Dávkovanie 50g balenia:

Použite 200 mg (na špičku lyžičky) na každých 200 litrov vody. Pokiaľ chcete odstrániť čpavok, použite túto dávku na 50 litrov akvarijnej vody.

Pre balenie 250g a viac

Môže byť dávkovaný priamo do akvária, však ešte vhodnejšie je ho pridať najprv do vody novej a až následne ju naliať do akvária. Ak budete Safe dávkovať priamo do akvária, počítajte ho na celkový objem akvária. Pri vysokých dávkach chlóru vo vstupnej vode je možné dávkovanie zdvojnásobiť. Pre odstránené čpavku a detoxifikácii dusitanov a dusičnanov je vhodné použiť štvornásobnú dávku. Ak je teplota vody nad 30 stupňov, je množstvo chlóru v nej menšie, preto stačí používať polovičné dávky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: