DOOA Magnet Light Arm (for Wood Base SHIKUZU)

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Rameno na upevnenie magnetického svetla DOOA MAGNET LIGHT G je vyrobené špeciálne na naskrutkovanie na drevenú základňu DOOA WOOD BASE SHIZUKU , aby bolo možné vylepšiť akýkoľvek projekt  DOOA GLASS POT SHIZUKU optimálnym osvetlením. DOOA Magnet Light G perfektne sedí na ramene vďaka integrovanému magnetu.

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
Jednotková cena €49,90 / 1 ks
€49,90 / ks    
Značka DOOA
Kategória WABI-KUSA OSVETLENIE
 

Popis:

Na ramene je otvor pre vedenie napájacieho kábla svetla usadený tak, aby ho bolo možné skryť. Dizajn ramena je jednoduchý a úplne nadčasový. Aby ste prívodný kábel osvetlenia  DOOA MAGNET LIGHT G udržali na zvolenom mieste, môžete použiť pribalenú samolepiacu kovovú packu na upevnenie kábla. Na pripevnenie montážneho ramena na drevenú základňu sa dodáva so štyrmi špeciálnymi skrutkami do dreva. Pre jednoduchšiu inštaláciu sa odporúča predvŕtať otvory do dreva a správnosť usadenia ramena overiť vodováhou!

Odporúčame v kombinácii s osvetlením DOOA MAGNET LIGHT G *, drevená základňa  DOOA WOOD BASE SHIZUKU * a sklenená dóza  DOOA GLASS POT SHIZUKU * * Produkty nie sú súčasťou dodávky a je možné ich objednať zvlášť

  • Rozmery 40 mm x 120 mm x 290 mm (dxhxv)
  • Na montáž magnetického svetla DOOA MAGNET LIGTH G na drevenú základňu DOOA WOOD BASE SHIZUKU
  • Ideálny doplnok k vášmu projektu DOOA GLASS POT SHIZUKU
  • Len pre sladkovodné nádrže
  • Len na vnútorné použitie
  • Vrátane skrutiek do dreva s lakovanou hlavičkou v bielej farbe
  • Súčasťou balenia je aj samolepciaca packa na fixáciu prívodného kábla osvetlenia 

 

Rameno na upevnenie magnetického svetla nemožno používať v miestach so silnými vibráciami, vyvarujte sa tiež extrémne vlhkých miest s výraznými výkyvmi teplôt a priestorov silne oslnených. Na údržbu používajte suchú handričku z mikrovlákna.

Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: