Skrinka WIO - WOODY 75 V.2 CABINET (75X45X80CM)

 
Novinka Zväčšiť
 
 • 1 z 4

Inovatívny nábytkový rad skriniek vyrobený z masívneho borovicového dreva šetrného k životnému prostrediu, navrhnutý tak, aby krásne vystavil optiwhite akvárium VISTAS a zároveň poskytoval dostatok úložného priestoru a funkčnosti.

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
Jednotková cena €469,90 / 1 ks
€469,90 / ks    
Značka WIO
Kategória Skrinky, stojany a príslušenstvo
 

Popis:

Rad WOODY spája tie najlepšie vlastnosti funkčnosti, dizajnu a ekologických materiálov. Vyrobené z 25 mm hrubého európskeho masívneho borovicového dreva šetrného k životnému prostrediu, každý kus je vyrobený v Barcelone skúsenými rukami, aby vytvoril jedinečný dizajn, ktorý dokonale doplní vaše akvárium VISTAS.

Každá veľkosť radu WOODY bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu funkčnosť. Otvorený vnútorný priestor je priestranný, poskytuje dostatok priestoru na uloženie filtrov, fliaš s CO2, čerpadiel, hnojív a ďalšieho vybavenia. Vrchný povrchový panel šetrí miesto na podlahe sokla a zároveň umožňuje ľahký priechod pre filtračné hadice, potrubia CO2, elektrické káble a ďalšie, bez potreby nevzhľadných otvorov.

Výhody masívneho dreva sú početné. Je to obnoviteľná a ekologická surovina, vysoko odolná voči hnilobe a opotrebovaniu. Prirodzené drevené vzory a kresby dodávajú estetickú príťažlivosť a zaisťujú, že váš WOODY kúsok vyzerá skvele rok čo rok.

Každý prvok WOODY obsahuje Maintenance Magnet Tool (MMT) – inovatívne riešenie, ktoré uľahčuje údržbu nádrže. MMT vám pomáha udržiavať všetky vaše nástroje na údržbu: nožnice, špendlíky, kefy, brúsky a ďalšie. Keď sa MMT nepoužíva, krásne zobrazuje vašu zbierku nástrojov.

Kusy WOODY sú povrchovo upravené ekologickým, vysokokvalitným neviditeľným lakom na ochranu a obsahujú samonivelačné úpravy na každej nohe pre vynikajúcu stabilitu a ochranu podlahy.

Rad WOODY je dostupný v rôznych veľkostiach, aby vyhovoval všetkým modelom VISTAS od 30 do 120 cm: SF, F, P:

- WOODY 36: 36x30x80cm 25mm

- WOODY 45: 45x30x80cm 25mm

- WOODY 60: 60x30x80cm 25mm

- WOODY 75: 75x45x80cm 25mm

- WOODY 90: 90x45x80cm 25mm

- WOODY 120: 120x54x80cm 25mm

 

Kľúčové body:

- Montáž: Produkt je už zmontovaný.

- Ekologické: Vyrobené v Barcelone z masívneho, ekologického borovicového dreva.

- Funkčný dizajn: Ponúka dostatok úložného priestoru a ľahký priechod pre filtračné trubice, CO2 trubice, elektrické káble a ďalšie.

- Magnet na údržbu: Súčasťou každej jednotky je pomoc pri údržbe nádrže a skladovaní náradia.

- Trvanlivosť a estetika: Vysoká odolnosť voči hnilobe a opotrebovaniu a prírodné vzory a kresba dreva dodávajú estetický vzhľad.

- Univerzálnosť: Dostupné v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali všetkým modelom VISTAS.

 

Vlastnosti produktu:

- Materiál: európske, ekologické, masívne borovicové drevo, hrúbka 25 mm

- Dizajn: Priestranný interiér na uloženie, horný panel na odkladanie nástrojov, obsahuje nástroj na údržbu magnetu

- Povrchová úprava: kvalitný, ekologický neviditeľný lak

- Stabilita: Samonivelačné nastavenie na každej nohe

- Veľkosti: Dostupné vo viacerých zostavených veľkostiach, aby vyhovovali všetkým modelom VISTAS od 30 do 120 cm: SF, F, P.

 

Aplikácia:

 1. Rozbalenie:
  • Opatrne vyberte skrinku WOODY z obalu. Keďže je vopred zmontovaný, môže byť okamžite umiestnený na požadované miesto.

 

 1. Nastavenie:
 • Na umiestnenie skrinky WOODY zvoľte rovný a rovný povrch.
 • Nastavte samonivelačné nožičky podľa potreby, aby ste zaistili dokonalú stabilitu a ochránili vašu podlahu.
 • Uistite sa, že skrinka je mimo priameho slnečného žiarenia a vykurovacích zariadení, aby sa zachovali optimálne podmienky pre vaše akvárium.

 

 1. Nastavenie akvária:
 • Pred založením akvária VISTAS odporúčame použiť podložku VISTAS ako dodatočnú ochranu.
 • Podložku položte na horný panel skrinky WOODY a potom na ňu opatrne položte akvárium.

 

 1. Organizácia zariadenia:
 • Využite priestranný interiér skrinky WOODY na uloženie akváriového vybavenia. Je tu dostatok miesta pre filtre, CO2 fľaše, čerpadlá, hnojivá a mnoho ďalšieho.
 • Horný panel bol navrhnutý tak, aby umožňoval bočný priechod filtračných trubíc, CO2 trubíc, elektrických káblov atď. bez potreby vytvárania otvorov ako v prípade tradičného akváriového nábytku.

 

 1. Magnet na údržbu:
 • Magnet na údržbu (MMT) sa používa na uchytenie nástrojov na údržbu, ako sú nožnice, špendlíky, kefy a rovnačky Keď sa nepoužíva, MMT krásne zobrazuje nástroje.

 

 1. Starostlivosť a údržba:
 • Skrinku je potrebné čistiť mäkkou vlhkou handričkou. Vyhnite sa používaniu agresívnych chemikálií, pretože môžu poškodiť povrchovú úpravu. Skrinka WOODY sa dodáva s ekologickým, vysokokvalitným, neviditeľným ochranným náterom, vďaka ktorému vyzerá skvele rok čo rok.

 

Po nastavení skrinky WOODY ste pripravení vytvoriť alebo vystaviť svoje dizajnove majstrovské dielo. Užite si tento proces a nechajte prírodu inšpirovať vašu kreativitu!

Pamätajte: S WOODY skrinkou zaobchádzajte vždy opatrne. Hoci bola skriňa navrhnutá s ohľadom na odolnosť, stále je vyrobená z prírodného dreva, ktoré môže byť citlivé na extrémne podmienky a hrubé zaobchádzanie.

Hmotnosť 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: