Plastová súprava Neo Flow Premium M

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Neo Flow Premium je súbor vstupov a výstupov s transparentným, veľmi flexibilným a kompaktným dizajnom. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou.

Pre hadice s priemerom 12/16 mm.

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
€41,90 / ks    
Značka NEO
Kategória Sklenené trubice Lily pipe
 

Popis:

Neo Flow Premium je súbor vstupov a výstupov (vývod a nasávanie do filtrácie) s transparentným, veľmi flexibilným a kompaktným dizajnom. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou - Neo Flow Premium je vyrobený z PETG, nie zo skla, a je tiež pevnejší ako akryl. Na rozdiel od farebných plastov alebo materiálov z nehrdzavejúcej ocele má vynikajúcu priehľadnosť. Na rozdiel od klasických Flow súprav obsahuje súprava Premium aj Neo skrimmer a  Neo Reliever

Neo Flow ponúka kompaktnejší dizajn s využitím najnovších výrobných metód ako iné podobné výrobky. V porovnaní s inými výrobkami je polomer zakrivenia oveľa menší, takže sa inštaluje tesnejšie k sklu. Keďže je výtoková rúra plne nastaviteľná, je možné na rozdiel od sklenených výrobkov meniť smer prúdenia vody.

Na rozdiel od výrobkov z nehrdzavejúcej ocele a skla je čistenie jednoduchšie, pretože vstupné a výstupné časti sú oddelené od potrubia. Rúrky sa dajú ľahko narezať malou pílou alebo nožnicami na rúry. Inými slovami, akvaristi si môžu optimálne nastaviť dĺžku tak, aby zodpovedala veľkosti ich nádrže.

Aquario Neo Flow ponúka 2 varianty - variant M s priemerom 13 mm a variant L s priemerom 17 mm (špeciálny variant L/M ponúka kombináciu 17 mm prívodu a 13 mm vývodu).

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: