Lollies - 12 ks lízaniek

 
Zväčšiť
 

Doplnkové krmivo pre všetky typy sladkovodných krevetiek vr. rodov  Caridina a Neocaridina. Spestrite svojim krevetkám deň s lízankami LOLLIES a doprajte im rozmanitú zmes dobrôt, ktoré vo Vašom akváriu bežne nenájdu. Hmotnosť lízaniek: 11 g

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
Jednotková cena €63,55 / 100 g
€6,99 / ks    
Značka ALLFA
Kategória Krmivá pre Krevetky
 

Doplnkové krmivo Lollies obsahuje pestrú škálu vitamínov, minerálov a základných živín. Zloženie: jačmeň, moringa, chlorella, spirulina, červená repa, kukurica, pšenica, agar. Oproti konkurenčným produktom majú Lollies Allfa 2x - 3x väčšiu plochu a tým pádom sa na lízanky zmestí oveľa viac krmiva. Rozmery každého lízanky: 19 cm x 0,5 cm (potrava pokrýva plochu 18 cm x 0,5 cm). Pri kŕmení odporúčame vypnúť alebo výrazne znížiť prietok vody v akváriu, aby sa čiastočky potravy uvoľnenej pojedaním nedostávali zbytočne do celého objemu akvária a do filtrácie.

Lízanky stačí zapichnúť do substrátu ao všetko ostatné sa už krevety postarajú. Po zjedení môžete lízatko ešte otočiť "hore nohami" a zapichnúť do substrátu druhou stranou, krevetky si pochutnajú ešte na zvyškoch, ktoré pre nich boli schované v substráte. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: