Tablety NPK+mikroprvky

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€1,80 / ks    
Značka INVITAL
Kategória Hnojivá a aditíva
 

Tablety NPK + mikroprvky do dna

Tablety NPK + mikroprvky pomaly uvoľňujú živiny po dobu pol roka. Obsahujú všetky potrebné živiny pre zdravý rast akváriových rastlín. Rastliny tak nebudú nikdy hladovať.

Tablety NPK + mikroprvky obsahujú dusík, fosfor, draslík, horčík a dôležité mikroprvky pre zdravý rast rastlín. Hnojivo sa pomaly uvoľňuje a nehrozí tak prehnojenia ani rast rias. Živiny sú odčerpávané koreňmi rastlín a tie sa tak môžu svojim vitálnym rastom úspešne brániť riasam, ktoré k hnojivu nemajú prístup.

Aplikácia:

Vložte niekoľko tabliet ku koreňom rastliny. Tablety vkladajte do substrátu pinzetou a čo možno najhlbšie. V prípade, že máte dno úplne zarastené, vložte do dna tablety s rozostupom 6x6cm. Obal tablety sa počas niekoľkých hodín rozpustí a v substráte tak zostanú len guľôčky hnojivá. Po aplikácií nerobte hĺbkové odkalovanie a snažte sa zamedziť vyplaveniu hnojiva. Po pol roku (záleží na množstve rastlín) vykonajte opätovné dohnojenie dna.

Obsahom tabliet je pomaly sa uvoľňujúce hnojivo Osmocote. Hnojivo sa uvoľňuje pomaly a nedôjde tak k prehnojenie. Vhodné do každého akvária pre zamedzenie rastu rias a podporenie rastlín. Vhodné ako pre ružicové, tak pre stonkové rastliny.


Balenie obsahuje 20 tabliet.

Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
O Avatar autora | 8.4.2021
Hnojivo som kupila na zahradu, este som nemala moznost ich pouzit. Tovar som mala moznost prevzat v den sviatkov, dakujem