Seachem Flourish Phosphorus

 
Zväčšiť
 

- dodáva fosfáty

- koncentrovaný

- precízne dávkovanie

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) 7 pracovných dní 7 pracovných dní
objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Jednotková cena €7,79 / 100 ml €4,36 / 100 ml
€7,79 / ks €10,90 / ks €17,26 / ks €57,31 / ks od €7,79    
Značka Seachem
Kategória Hnojivá a aditíva
 

Fosfor je jedným z troch hlavných makro živín spoločne s dusíkom a draslíkom. Jeho nedostatok vedie k zlému rastu rastlín. Oproti konkurenčným produktom, ktoré zvyčajne obsahujú mix fosforu spoločne s dusíkom a draslíkom v jednej fľaši ponúkame fosfor pomocou Flourish Phosphorus samostatne, takže si môžete jednotlivé pomery upraviť presne podľa Vašej potreby. Pri potrebe pridania fosforu už teda nemusíte prehnojovat dusíkom.

Pri správnom použití Flourish Phosphorus zrýchlite rast akváriových rastlín a zároveň zlepšíte ich vzhľad a vitalitu, nepodporí navyše rast rias. Pre maximálny účinok odporúčame použitie s ostatnými hnojivami radu Seach Flourish.

Hnojivo je úplne bezpečné pre ryby aj bezstavovce vrátane kreviet.

Dávkovanie:
Bežné dávkovanie: Dávkujte 2,5 ml (pol viečka) na 80 litrov akvarijnej vody raz alebo 2x týždenne podľa potreby a stavu rastlín.

Zdvihnutie množstvo fosforečnanov o 0,1 mg / l na 100 litrové akvárium zaistíte pridaním 2,2 ml prípravku. Do 50l akvária pridaním 1,1 ml pod. Odporúčaná koncentrácia v akváriu by mala byť 0,1 až 1 mg / l fosforečnanov. Túto koncentráciu možno sledovať pomocou akváriových testov na fosforečnany.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: