SZAT Clear Water Plants

 
Zväčšiť
 

Udržiava "NO3" v rozmedzí 20-30mlg/l

Prevedenie Plants je vhodné pre rastlinné nádrže aj pre BlackWater.

Filtračné médium je zašité vodeodolnou niťou v odolnom samočistiacom site.

Dostupnosť Zvoľte variant Do 7 pracovných dní Skladom (1 ks) Do 7 pracovných dní Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Do 7 pracovných dní
Veľkosť SZAT Clear Water
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€6,45 / ks €7,50 / ks €11,75 / ks €15,69 / ks €23,14 / ks €41,96 / ks od €6,45    
Značka SZAT Clear Water
Kategória Filtračné náplne
 

Funguje na báze iontové výmeny.

Stručný popis:

Krištáľovo čistá voda bez škodlivín, možnosť jednoduchej regenerácie.

Náš produkt je prvým predstaviteľom novej generácie filtračných materiálov. Prevedenie plants je vhodné aj pre akvária tzv. black water. Funguje na báze iontovej výmeny. Z rybích výkalov a nespotrebovanej stravy vznikajú škodlivé látky vo vode. Najnebezpečnejšie látky v akváriu sú amoniak (NH3) a amónné ioni (NH4 +). Tieto nebezpečné látky, ktoré spôsobujú najväčšie problémy na konci prvého týždňa od založením akvária premieňajú neviditeľné užitočné nitrifikáčné baktérie, ktoré spôsobujú prvú premenu (Nitrosomonas) na dusitan (NO2). Do konca budúceho týždňa v dôsledku nitrifikačných baktérií sa mení NO2 na menej nebezpečné dusičnany (NO3) načo spotrebujte veľké množstvo kyslíka. Ak nemajú dostatok kyslíka zlúčeniny sa hromadia rýchlo. Pri dostatku kyslíka sa zlúčeniny hromadia taktiež po nejakej dobe, preto je nevyhnutná výmena vody. Vďaka schopnostiam SZAT clear wateru sa predlžuje doba výmeny vody v akváriu. Po vložení clear water do hornej časti filtra sa do pár hodín (cca 12hodín)znížia hodnoty NO3 a vaše akvárium dostane krištáľovo čistú vodu. Clear water Vám vydrží vo filtri cca 2 mesiace, po tom sa regeneruje v soľnej kúpeli .Výrobca uvádza výdrž až 300 regeneračných cyklov. Výhody clear water: úspora vody, úspora času, krištáľové akvárium bez NO3 (NO3 10mlg / l až 20 mlg / l), zdravé a spokojné ryby. Všetky INFORMÁCIE nájdeme v priloženom letáku (návod) . Tento výrobok sa nedá porovnať s obyčajným selektívnym anexom! Tento výrobok neobsahuje žiadne poznáme škodlivé látky ohrozujúce ryby vodných živočíchov a vodný svet, výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Regenerácia:Do 1l studenej vodovodnej vody rozpustíme 100 gramov soli,do takto pripraveného roztoku vložíme na 40 minút vrecúško Clear Water. Po uplynutí 40 minút vyberieme vrecúško a dôkladne premyjeme pod studenou tečúcou vodou a môžeme opätovne použiť.POZOR!!! Na regeneráciu je nutné použiť jedine obyčajnú soľ (NaCl) bez prímesí ako sú jód, kalcium a podobne.Nakoľko tieto látky upchávajú póry filtračného média a znižujú účinok Clear Water.

Pre regeneráciu vám odporúčame dokúpiť aj tento produkt REGENERAČNÁ SOĽ PRE SZAT CLEAR WATER 500GR

Chceme upozorniť všetkých akvaristov ,aby nepoužívali obyčajný vodárenský anex! Nakoľko sťahuje živiny pre nitrifakačné baktérie NH3 NH4 NO2 a tým pádom udržiava akvárium nezabehnuté. Jeho absorbčná schopnosť je obmedzená.Máme informácie od viacerých klientov, ktorí v snahe ušetriť finančné prostriedky použili vodárenský anex a u niektorých to dopadlo katastrofálne. Clear water odstraňuje iba NO3 a sulfáty!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 27.3.2021
Úplná spokojnosť , super komunikácia . Rýchle dodanie, a kvalitné produkty.vrelo odporúčam