Seachem SeaGel

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

- MatrixCarbon a PhosGuard

- odstraňuje fosforečnany

- zároveň funguje ako aktívne uhlie

Dostupnosť Zvoľte variant 7 pracovných dní 7 pracovných dní
objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€8,80 / ks €11,88 / ks od €8,80    
Značka Seachem
Kategória Filtračné náplne
 

Seach SeaGel je mix produktov Seach MatrixCarbon a Seach PhosGuard. MatrixCarbon odstraňuje všetky organické nečistoty a látky farbiace vodu. PhosGuard odstraňuje veľmi účinne fosforečnany, kremičitany, toxické kovy a kyseliny. Oba komponenty sú guľovitého tvaru tak, aby nimi voda čo najlepšie pretekala a bolo tak dosiahnuté najlepšej možnej funkcie. Oba prípravky podporujú jeden druhý a tak je SeaGel veľmi vhodný pre morské a reefová akvária. Použitie je však vhodné aj vo skladkovodných akváriách.

Hoci obsahuje aktívne uhlie MatrixCarbon najnižší obsah fosfátov na trhu, trocha v ňom vždy zostane (všetky aktívne uhlie zákonite musí obsahovať nejaké fosforečnany). Súčasné použitie PhosGuardu pre odstránenie zvyškov fosforečnanov je teda veľmi vhodné.

Použitie:

Použite 250 ml na každých 150 až 225 l akváriovej vody. Prípravok vložte do filtra. 100 ml balenie obsahuje sáčok, ak chcete použiť 250 ml balenie a väčšie, vložte ho do filtračnej sieťky ako napr. Seach The Bag. Pred použitím prepláchnite vo vode. Opatrne, produkt bude pri prvom namočením šumieť. SeaGel bude funkčný po nasledujúce 3-4 mesiace.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: