Sinkor LED II WRB s Wifi LED Control

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 6

Sinkor LED osvetlenie s modrým a červeným spektrom pre vyfarbenie rastlín a rýb. 

Dostupnosť Zvoľte variant 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní Dočasne nedostupné
dĺžka svetla
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Ušetríte - €6,15 (–14 %) - - - - €6,15 (–14 %)
€80,19 / ks €36,12 / ks €46,12 / ks €59,04 / ks €75,92 / ks €93,65 / ks od €36,12    
Značka Sinkor
Kategória Aquascaping
 

Prečo je výhodné mať farebné LED diódy? ✨

Širšie svetelné spektrum dodá vašim rastlinám lepšiu farbu, rýchlejší rast a lepšiu vitalitu. Farebné spektrum s modrou a červenou zložkou dodá vašim rybám pestrejší vzhľad. Pri farebnom osvetlení sa preto vaše akvárium opäť posunie o úroveň vyššie a bude hýriť farbami!

Výhody osvetlenia Sinkor LED

Ideálne spektrum na pestovanie akváriových rastlín

Akváriové rastliny potrebujú pre svoj rast predovšetkým modrú časť spektra. Sinkor LED obsahuje túto zložku v najväčšom množstve. Obsahuje však aj zelené a červené zložky v menších množstvách, ktoré farbia ryby a zelené a červené rastliny. Teplota farieb je 6000 K a ľudskému oku sa svetlo LED zdá byť biele.

Sinkor LED Wifi Control súčasťou balenia! - Už žiadne náhle šoky pre ryby

Ovládanie Sinkor LED Wifi Control umožňuje veľmi jednoduché nastavenie svetla pomocou mobilného telefónu. Máte možnosť nastaviť:

 • postupné stmievanie a svitanie
 • pravidelný čas svitania a stmievania
 • akákoľvek intenzita svetla počas dňa

V aplikácii na mobile jednoducho nastavíte pravidelný čas, kedy sa má svetlo zapnúť na 1% a zvyšovať svoj výkon až do prípadných 100%. Rovnako tak je možné nastaviť postupné stmievanie. Ryby už u Vás budú v pohode! Stmievanie aj svitanie môže trvať ľubovoľne dlho. Pol hodiny alebo pokojne dve, záleží na Vás.

  Ľubovoľná intenzita svetla kedykoľvek počas dňa

  Je možné nastaviť ľubovoľnú intenzitu osvetlenia. Ak vám rastie veľa rias, môžete nastaviť svetlo len na 75 %. Ak dávate prednosť tlmenejšiemu svetlu večer, nastavíte svetlo na 100 % počas väčšiny dňa a večer sa svetlo v nastavenom čase stlmí na 30 % a potom postupne klesne na 0 %. Vašim nápadom sa medze nekladú!

  Sinkor LED Wifi Control pripojíte na kábel osvetlenia, stiahnete aplikáciu načítaním QR kódu na ňom alebo podľa priloženého tlačeného návodu. Potom už len postupujete podľa pokynov aplikácie alebo podľa priloženého tlačeného návodu.

  Veľký počet LED diód zaisťuje vyššiu efektivitu a lepšie rozprestretie svetla

  Svetlo z LED svetiel je vyžarované v jednom smere a nerozptyľuje sa tak ľahko, ako z iných svetelných zdrojov. Veľký počet LED diód zaisťuje rovnomerný rozptyl svetla po celom akváriu. Vďaka veľkému počtu kusov najmodernejších LED diód je navyše dosiahnutý lepší pomer svietivosti k spotrebe. Svetlo je teda maximálne efektívne.

  Zvýšená odolnosť voči vode

  Ide o vylepšenú generáciu, v ktorej je LED dióda vo vnútri svietidla odolnejšia voči vysokej vlhkosti a striekajúcej vode. Napriek tomu odporúčame umiestniť akékoľvek svetlo len do dobre vetraného krytu alebo použiť krycie sklo, aby sa znížila kondenzácia na svetlách.

  Telo sa neprehrieva a má dlhú výdrž

  Ako materiál na konštrukciu svetla bol zvolený hliník. Teplotné testy ukázali, že chladenie LED diódy dostatočne širokým kusom hliníkového tela je najúčinnejšie. Tým sa zabráni degradácii elektroniky.

  Energia sa premieňa len na svietivosť, nie na teplo

  Pri návrhu a testovaní svetla sa kládol veľký dôraz na čo najlepšie využitie každého wattu spotreby osvetlenia. Správna konštrukcia svetla zabraňuje prehrievaniu, takže všetka spotrebovaná energia sa využíva na osvetlenie, a nie na teplo. Pomer svietivosti a príkonu je preto jeden z najlepších na trhu, čo ocení každý, kto sa snaží neplytvať energiou.

  Dlhá doba svietivosti ⏰

  LED diódy v týchto svetlách vydržia mnoho rokov pri bežnej prevádzke 10-12 hodín denne. Ponúkame však aj náhradné diely pre každé svetlo. Ak by sa s lampou v budúcnosti niečo stalo, nemusíte ju vyhadzovať, ale vždy sa dá opraviť.

  Štíhle ľahké telo pre vzdušný vzhľad

  Osvetlenie je veľmi tenké, neuveriteľných menej ako 9 mm. Vďaka tomu je svetlo veľmi nenápadné a neruší pohľad na akvárium.

  Posúvateľné držiaky na uchytenie na akvárium

  Konštrukcia držiakov umožňuje montáž svetla nad akvárium v určitom rozpätí pomocou posunu na tele akvária. (držiaky sú súčasťou klasických typov osvetlenia, verzie pre Fine akváriá držiaky neobsahujú viď. Technické parametre)

   

  Vyrobené v EÚ

  Svietidlá SINKOR sú vyrábané v Európskej únii, konkrétne v Českej republike. Značka Sinkor sa špecializuje iba na produkty pre akvaristku a jej produkty sú vyvíjané akvaristami.

  Jednoduchá konštrukcia = minimum porúch

  Výrazným znakom produktov značky Sinkor je, že je kladený dôraz na čo najjednoduchšiu konštrukciu produktov = v praxi to znamená, že produkty boli navrhnuté s ohľadom na minimalizáciu možnosti poruchy, prípadne v prípade poruchy bola oprava naozaj veľmi jednoduchá a pritom boli produkty pre akvaristov čo najviac prínosné.

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Pridať komentár
  Nevypĺňajte toto pole:
  Pridať hodnotenie
  5
  2x
  4
  0x
  3
  0x
  2
  0x
  1
  0x
  Nevypĺňajte toto pole:
  5
  JO Avatar autora | 23.1.2021
  Tenké moderné osvetlenie. Krásne presvieti akvárium. Svietivosť je podľa mňa až príliš silná, ale sa da regulovať útlm svetla.
  5
  IK Avatar autora | 31.8.2020
  ano