Sinkor LED WRB osvetlenie akvária

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 7

Sinkor LED oseětlenie s modrým a červeným spektrom pre vyfarbenie rastlín a rýb. 

Dostupnosť Zvoľte variant 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní 7 pracovných dní
dĺžka svetla
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€78,46 / ks €42,27 / ks €45,77 / ks €57,31 / ks €74,19 / ks €91,92 / ks od €42,27    
Značka Sinkor
Kategória Aquascaping
 

Výhody osvětlení Sinkor WRB:

Veľký počet LED diód zaisťuje vyššiu efektivitu a lepší rozptyl svetla. Svetlo z LED svetiel je vyžarované v jednom smere a nerozptyluje sa tak jednoducho, ako z iných svetelných zdrojov. Veľký počet LED diód zaisťuje rovnomerný rozptyl svetla po celom akváriu. Vďaka veľkému počtu kusov najmodernejších LED diód je navyše dosiahnutý lepší pomeru svietivosti ku spotrebe. Svetlo je teda maximálne efektívna.

Ideálne spektrum pre pestovanie akváriových rastlín a vyfarbenie rýb. Akvarijné rastliny vyžadujú pre svoj rast predovšetkým modrú zložku spektra. Sinkor WRB obsahuje práve túto zložku v najväčšom množstve. Obsahuje však aj zelenú a červenú zložku v menšom množstve pre vyfarbenie rybiek aj zelených a červených rastlín. V novej verzii WRB je kladené, na čo najlepšie výsledky rastu rastlín, vyfarbenie ich vitality a vyfarbenie rýb v akváriu. 

Nastaviteľná intenzita pomocou priloženého stmievača (súčasťou balenia). Súčasťou balenia je aj manuálne stmievač. Vďaka neho si môžete nastaviť presne takú intenzitu svetla, akú potrebujete. Svetlo je dostatočne silné, takže ho môžete pomocou stmievača ľubovoľne stlmiť na požadovanú úroveň, ak preferujete slabšie svetlo alebo to vyžadujú podmienky v akváriu.

Telo svetla je vyrobené z poctivého kusu hliníka, takže sa neprehrieva a má dlhú výdrž. Pri konštrukciu svetla bol ako materiál zvolený hliník. Testy teploty ukázali chladenie LED dostatočne širokým kusom hliníkového tela ako najefektívnejší. Nedochádza tak k degradácii elektroniky.

Energia ide len do svietivosti, nie do tepla. Pri návrhu a testovaní svetla bol kladený veľký dôraz na to, aby bol každý WAT spotreby osvetlenia maximálne využitý. Správna konštrukcia svetla zamedzuje prehrievaniu a všetka spotrebovaná energia je tak využitá na osvetlenie, nie na teplo. Pomer svietivosť / príkon má teda jedno z najlepších na trhu, čo ocení každý, kto sa snaží neplytvať energiou.

Dlhá doba svítivosti. LED diódy v týchto svetlách vydržia pri bežnej prevádzke 10-12 hod / deň mnoho rokov. Avšak ku každému svetlu ponúkame aj náhradné diely. Ak by sa so svetlom v budúcnosti čokoľvek stalo, nemusíte ho vyhadzovať, ale je vždy opraviteľné.

Tenké telo svetla pre vzdušný vzhľad. Osvetlenie je veľmi tenké, až neuveriteľných necelých 9 mm. Vďaka toho je svetlo veľmi nenápadné a nerušia pohľad na akvárium.

Posunovateľné držiaky pre uchytenie na akvárium. Konštrukcia držiakov umožňuje uchytenie svetla nad akvárium v ​​určitom rozpätí pomocou posunutia na tele akvária.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JO Avatar autora | 23.1.2021
Tenké moderné osvetlenie. Krásne presvieti akvárium. Svietivosť je podľa mňa až príliš silná, ale sa da regulovať útlm svetla.
5
IK Avatar autora | 31.8.2020
ano