NEO CO2 akrylový difúzor 25mm - ohýbateľný

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 18

Nový rad inovatívnych difúzorov Neo Diffuser Extended Special CO2. Majú štyri najdôležitejšie vlastnosti, vďaka ktorým vysoko prevyšujú konkurenčné difúzory. 1. vynikajúca rozpustnosť CO2, 2. nezničiteľnosť, pretože je vyrobený z akrylu, 3. skvelá estetika, 4. z dlhej difúznej trubice urobte ohyb, kamkoľvek chcete.

Pre akvárium: od 250 l do 500 l

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
Jednotková cena €17,99 / 1 ks
€17,99 / ks    
Značka Aquario
Kategória Aquascaping
 

Popis:

Difuzéry CO2 by mali zaisťovať najlepšiu rozpustnosť plyného CO2, nemali by byť krehké, ľahko zničiteľné (napríklad sklenené) a nemali by byť „škaredé“ (ako plastové). Skvelé je, ak to nie je príliš drahé a ak sa jedná o rôzne veľkosti, kedy si môžete zvoliť ten pravý pre vaše akvárium. Ktorý difúzor spĺňa všetky tieto vlastnosti?
Ponuky zahŕňajú veľa modelov, ktoré spĺňajú jednu, možno maximálne dve vyššie spomenuté funkcie. Napríklad: sklo s keramikou - dobre rozpúšťa a určite vyzerá pekne, ale je veľmi krehký a drahý. Ďalší: plast - zvyčajne sa dobre rozpúšťajú a nemožno ich zničiť - ale sú tiež škaredé a drahé. Ktorý z nich si mám v tejto situácii zvoliť?

Jedinou odpoveďou na tieto otázky a jediným difúzorom na trhu, ktorý spĺňa všetky očakávania akvaristu, je Neo difúzor. Prečo? O tom nižšie. Stojí za prečítanie, pretože to nie je len ďalšia hlúpa reklama. 

Keramické vlákno:
Keramická hmota vyhorí a potom sa vytvoria malé kanáliky - takto sa vyrába keramický sintr, dá sa povedať štandardný. Čo je to sintrované keramické vlákno?

Keramická hmota je vystavená vysokému elektromagnetickému impulzu a potom sa vytvárajú vlákna. Následne sa spekajú, potom sa za vysokého tlaku sformujú do sintra a znovu sa vypália. 
Vďaka tejto úprave sa vytvárajú mikro póry s oveľa menším priemerom a oveľa väčšími ako je obvyklý sintr. Fibrový sintr je nielen oveľa hustejší, ale aj tvrdší a odolnejší ako zvyčajne. 

Mikro veľkosť :
Prirodzeným dôsledkom inovatívneho vláknového sintra je možnosť použitia menšieho difúzora v danom akváriu. 
Doteraz sa predpokladalo, že napríklad difúzor s priemerom 2 cm je určený pre akvárium 150 - 200 l. Neo Dufuzor s priemerom 1,7 cm podporuje akvárium do 250 l.
Áno, difúzor Neo je pekný. Nejde však o difuzéry ale rastliny by mali zdobiť akvárium. Preto má menšia veľkosť difúzora pozitívny vplyv na estetiku akvária.

Akrylové telo:
Pekné ako sklo. 100% priehľadný a estetický, ale na rozdiel od skla nezničiteľný. Akryl poskytuje vynikajúcu priehľadnosť, vďaka čomu je difúzor v nádrži prakticky neviditeľný a umožňuje použitie počítadla bubliniek inštalovaného vo vnútri. 

V balení:
Spolu s difuzérom dostanete dve veľké prísavky s otvorom pre trubicu difuzéra a súpravu na ohýbanie trubice. 


Technická špecifikácia a použitie:
- pre akvárium: od 250 l do 500 l
- priemer sintra: 25 mm
- celková dĺžka: 40 cm (trubicu difúzora môžete rezať alebo ohýbať, kdekoľvek chcete)
- na hadicu: štandardne 6 mm (4/6)


Použitie:

1. pred prvým použitím je potrebné na 10 minút ponoriť pod vodu. 
2. zasuňte poistnú tyč do trubice, trubicu zahrejte ľahším ohňom, kým sa trubica neohne. Vyformujte ohyb podľa vašej potreby.
3. ak difúzor po nejakom čase stratí účinnosť - namočte difúzor do bielidla ( Sava ) na 5 minút a bude ako nový.

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: