Chihiros WRGB II SLIM 60 45W 60-80cm s kontrolérem

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Chihiros WRGB II Slim je perfektnou voľbou pre moderné akvárium s náročnými rastlinami. Pomocou vstavaného ovládača Bluetooth a aplikácie „My Chihiros“ môžete meniť farbu a jas svetla podľa svojich predstáv. Ľahko nastavte východ a západ slnka pre lepšie podmienky pre ryby.

Dostupnosť 7 pracovných dní
€129 / ks    
Značka Chihiros
Kategória Aquascaping
 

Ideálna voľba pre high-tech akvária, dokonca aj pre tie s najnáročnejšími rastlinami. Pomocou vstavaného ovládača Bluetooth a aplikácie My Chihiros môžete zmeniť farbu a jas svetla podľa svojich predstáv, aby ste mohli ľahko dosiahnuť dokonalý vzhľad podľa vlastného vkusu. V aplikácii môžete dokonca nastaviť východ a západ slnka niekoľkými kliknutiami, čo je nielen jednoduché, ale aj lepšie pre vaše ryby, ako náhle zapnúť alebo vypnúť svetlo.

chihiros-wrgbii-slim-90-lampa-led-bluetooth (5)

Moderné prevedenie:
Osvetlenie Chihiros WRGB II Slim je dizajnové svetlo s modernými prvkami. Dokonale tak doplní vizuál vášho akvária a dodá dizajn celej miestnosti. Chihiros WRGB II Slim je novším prevedením už tak obľúbeného svetla WRGB II. Toto prevedenie obsahuje nastaviteľné nožičky, čím je rozmer svetla možný prispôsobiť daný rozmer podľa akvária a to 120cm až 140cm.

Nový typ LED čipov 3v1

WRGB II Slim najnovšie používa nové LED čipy, ktoré využívajú novú technológiu a vďaka tomu sa nachádza RGB spektrum v jednom čipe. Chihiros tak oproti konkurenčným značkám ponúka nižšiu spotrebu pri vyššej svietivosti.  Táto technológia má tiež prirodzenejšie spektrum, vďaka čomu lepšie zvýrazníte farby vašich živočíchov alebo rastlín. Táto technológia vyfarbuje predmety v akváriu lepšie než použitie štyroch LED pásikov s rôznymi farbami ako je bežne obvyklé.Chihi_WRGB II slim chip

Inštalácia osvetlenia:
Sada obsahuje nožičky na pripevnenie osvetlenia na okraj akvarijného skla. Hrúbka skla je maximálne 12 mm.

Ovládanie svetla:

Štandardne môžete svetlo ovládať iba cez bluetooth, ak ho chcete používať aj cez wifi, odporúčame dokúpiť Wifi Hub.

Obsah balenia:
- LED lampa Chihiros,
- Kábel
- Zdroj
- Súprava na montáž osvetlenia

Technické dáta:
- Dĺžka akvária: 60-80 cm
- Príkon: 45W
- Svetelný tok: 2400lm
- Počet LED: 40
- Farba LED: RGB
- Rozmery osvetlenia: 14 x 60 x 1,8 cm
- Maximálna hrúbka skla: 10 mm

Podobné produkty

Hmotnosť 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: