Seachem Tanganyika Buffer

 
Zväčšiť
 

- vytvára pH a KH ako v Tanganyika

- pH na 9,0-9,4

- neovplyvňuje tvrdosť

Dostupnosť 7 pracovných dní
€11,11 / ks    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Seach Tanganyika Buffer je zmes uhličitanových solí, ktoré vytvárajú hodnoty vody rovnaké ako v jazeru Tanganyika pomocou zvýšenia pH a uhličitanovej tvrdosti. Použitie je teda veľmi vhodné v nádržiach, kde sa nachádzajú africké cichlidy. Liek zvyšuje pH na hodnoty 9,0 - 9,4.

Používajte spoločne so Seach Cichlid Lake Salt a Seach Cichlid Trace pre dosiahnutie úplne totožné vody ako v afrických jazerách.

Použitie:

Dávkujte 5g (jedna rovná čajová lyžička) na každých 40 až 80 litrov vody kým nedosiahnete požadovaný pH. Pridávajte postupne každý deň, aby nedošlo k náhlej zmene pH. Následne používajte tak, aby bola dosiahnutá hodnota udržaná. Zvyčajne nie je nutné pre udržanie hodnoty pridávať prípravok častejšie ako raz za dva až tri týždne alebo pri výmene vody.

TIP k dávkovanie:

Pred pridaním do akvária je vhodné prípravok rozpustiť v troche vody. Používajte pri zakladaní nového akvária a pri každej výmene vody spolu so Seach Cichlid Lake Salt. Pokiaľ chcete dosiahnuť nižšieho pH ako 9,0, použite Seach Malawi / Victoria Buffer.

Hmotnosť 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: