Seachem Neutral Regulator

 
Zväčšiť
 

- upravuje pH na 7.0 z nižších i vyšších hodnôt
- fixuje pH na požadovanú hodnotu v kyslej aj zásaditej oblasti
- zmäkčuje vodu vyzrážaním vápnika a horčíka
- odstraňuje chlór, chloramín a amoniak

Dostupnosť 7 pracovných dní
€11,73 / ks    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Pri pridanie Neutral regulátor do vody sa pH akváriovej vody ustáli presne na pH 7.0. Pri použití spoločne s Acid regulátorom alebo Alkaline regulátor možno pH zafixovať na presne také hodnote, ako potrebujete.

Ak teda nepotrebujete mať v akváriu hodnotu pH 7.0, ale napríklad pH 6.2, stačí po výmene vody do nej vložiť Acid Regulator v množstve, ktoré dostane hodnotu pH na 6.2. Následne do vody vložíte ešte trochu Neutral regulátor, ktorý pH na 6.2 zafixuje a na tejto hodnote už zostane.

Ak potrebujete mať pH vyššie ako 7, napríklad 7.6, potom použijete Alkaline Regulator a opäť pH zafixujete pomocou Neutral regulátora. Pomery, v ktorých použiť Neutral Regulator spoločne s Acid alebo Alkaline regulátor nájdete v návodoch týchto produktov.

Neutral Regulator naviac ľahko znižuje tvrdosť vody vďaka vyzrážaniu horčíka a vápnika. Pri jeho pridanie do vody je navyše odstránený všetok chlór, chloramín a čpavok.

Dávkovanie:

Použite jednu čajovú lyžičku na 40 až 80 litrov vody raz až 2x mesačne (podľa potreby udržať pH na 7.0). Pokiaľ je pH na začiatku od hodnoty 7.0 odchýlené veľmi, možno dávkovať Neutral Regulator na začiatku denne, kým sa hodnota pH neustáli na 7.0. Ideálne je pridávať ho spoločne s výmenou vody rozpustený v novej vode. Možno však dávkovať aj priamo nasypaním do akvária.

Ak chcete dosiahnuť presné hodnoty pH iné ako 7.0, použite ho spolu s Acid Regulator alebo Alkaline regulátor podľa tabuľky v ich návode.

Obsahuje aj fosfáty. Vhodné pre všetky sladkovodné ryby.

Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: