Seachem Matrix

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

- vysoko porézne médium

- najväčšia kapacita na trhu!

- ničí N-látky v akváriu

Dostupnosť Zvoľte variant Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní
Variant
€6,34 €10,73 €19,19 €33,42 €57,65 od €6,34    
Značka Seachem
Kategória Filtračné náplne
 

Seach Matrix ™
laboratóriá USA
Matrix je vysokoporézne filtračné médium a s jeho pomocou dosiahnete efektívnejšej filtrácie a odstránenie dusíkatých látok. Každý liter tohto filtračného média poskytuje viac ako 700 m2 plochy pre osídlenie baktériami.
 
https://gallery.mailchimp.com/55ed8bd054dee788c574cbaca/images/baf13668-442b-4f1e-9235-496ab9ce04eb.jpg

K čomu je také filtračné médium dobré?
Ako iste viete, tak filtráciu v akváriu vykonávajú užitočné baktérie a tie likvidujú látky, ktoré sú pre akvárium nebezpečné alebo nežiaduce. Tieto baktérie sú usídlené vo filtračných médiách, najčastejšie známych biomolitan. Rozdiel medzi biomolitan a Seach Matrixom je v ploche, ktorú môžu osídliť, takže sa ich do Vaša filtra vojde viac a to niekoľkokrát. S takýmto médiom teda máte ďaleko väčší predpoklad dosiahnuť krištáľovo čistú vodu!


Ako môžem tento výrobok použiť?
Jednoducho a to tak, že Seach Matrix iba nasypete do sieťky (odkaz tu) alebo do pančuchy či vložíte samostatne do koša vo filtri a je hotovo. Teraz začnú baktérie osídľovať médium :-)


 

Porovnanie s konkurenciou

A ako si na tom stojí Seach Matrix v porovnaní s konkurenciou? Ako už bolo uvedené, tak rozdiel o proti klasickým biomolitanům je tak enormný, že je takmer nemožné tieto produkty porovnávať, ale ako si stojí proti najväčším lídrom na trhu EHEIMU a Sera?

Výrobcom udávaná plocha pre osídlenie baktériami je v prípade EHEIM Substrat Pre 450 m2, Sera Siporax 270 m2 zatiaľ čo Seach Matrix má plochu pre osídlenie 700 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AK Avatar autora | 14.8.2019
najlepšie biologické filtračné médium nič viac onom netreba vediet.celý externý filter tetra ex 1200 je nim naplnený a voda je čistá jak by tam nebola a všetky hodnoty su idealne na pestovanie aj náročných rastlín a zdravé prostredie pre živočíchy.možem len odporučit.
 
Prevádzkovateľ tohto webu Pond s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.