Twinstar S3 (Nový model)

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Vhodné pre nádrže od cca. 20 až 50 litrov
Zabraňuje chorobám rýb
Iba pre sladkovodné nádrže
Vrátane elektródy
Inhibuje zelené riasy
TWINSTAR S3 môže byť použitý pre malé rastlinné akváriá

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
Ušetríte €21,88 (–17 %)
€104    
Značka TWINSTAR
Kategória Aquascaping
 

Twinstar S3 sa vyrába predovšetkým na prevenciu ochorení rýb, ale navyše môže zabrániť aj tvorbe rias. Twinstar S3 má výhody kompatibilné s UV-sterilizátorom. Má dvojnásobnú sterilizačnú silu a trojnásobnú životnosť v porovnaní s UV-sterilizátorom.

Twinstar zabije ochorenie rýb alebo spór plesní nepravidelne prichádzajúce zvonku alebo potláča ich rast, aby udržal akvarijné ryby zdravé. Je navrhnutý tak, aby neovplyvňoval dôležitú biologickú rovnováhu pri zachovaní uzavretého ekosystému, takže užívateľ môže ľahko a bezpečne zvládnuť chov rýb a zabrániť ochoreniu rýb.

Ochorenie rýb je spôsobené kombináciou 3 faktorov, ako je prostredie, imunita a rybie patogény. Ak sa zmení životné prostredie, zníži sa imunita a dôjde k vzniku patogénov a nastupujú ochorenia rýb. Patogény sú všade vo vzduchu alebo vo vode, alebo vo vnútri tela rýb, ale zdravé ryby majú imunitu proti patogénu, aby nemohli dostať chorobu. Ak však kvalita vody klesla alebo teplota vody sa drasticky zmenila, imunita rýb sa zníži a patogén sa zvýši, potom budú mať vyššie riziko ochorenia.

Twinstar účinne zabíja ochorenie rýb silnými sterilizačnými faktormi, takže to nemusí trvať 24 hodín ako s UV sterilizátor. ALC algoritmus nemá vplyv na aeróbne baktérie a pomáha zabíjať patogén, takže zároveň je to aj bezpečné. Sterilizačná sila UV sterilizátora v spoločenskom akváriu môže po 3 mesiacoch rýchlo klesnúť, ale Twinstar udržiava výkonnosť viac ako 12 mesiacov.

Twinstar bol hodnotený prostredníctvom testu aplikácie pre ekologické prostredie v spolupráci s Národným výskumným a vývojovým inštitútom pre rybné hospodárstvo. Prostredníctvom 1200 testov na zabíjanie chorôb rýb bol Twinstar navrhnutý pre optimálny výkon a stabilnú prevádzku v akváriu. Vyhodnotenie výkonnosti sterilizácie prechádzajúce cez baktérie E.coli Testy a akvarijné ryby, ako sú Saprolegniasis, Columnaris, Biela mračná choroba, Edwardova choroba, Herpes vírus.

Twinstar inhibuje efektívne aj riasy bez škodlivého vplyvu na ekologické prostredie akvária a udržuje akvárium čisté tým, že odstraňuje spóry z počiatočného množenia.

Twistar potláča aj tieto riasy:

  • Vláknité riasy
  • Hnedé riasy
  • Zelená fúzatá riasa
  • Zelená fľakovitá riasa (GSA)
  • Zelená prachová riasa (GDA)
  • Modrozelené riasy (Sinice)

Twinstar nepotláča nasledovné riasy:

  • Čierna štetinková riasa
  • Zelený zákal


Sterilizačný faktor s mikrobublinami zničí bunkovú stenu rias, aby zabránil rastu a je netoxický pre aeróbne baktérie, čím je neškodný. Podporovaním rastu  rastlín inhibíciou rias na rastlinách, môžu tieto rastliny zvýšiť absorpciu nadbytočných živín, aby zablokovali výživu rastu riasy.

Twinstar podporuje rast rastlín maximálne do 50%. Zvyšuje množstvo svetla na povrchu rastlín tým, že bráni riasam od začiatku. Taktiež aktivuje mikroelementy vo vode, aby pomohla získať výživu.

Za rovnakých podmienok výsledky porovnávacieho testu s Rotala Indica a Glossostigma uviedli, že Glossostigma dosahuje až 50% a Rotala Indica bola až 40%.

Vlastnosti

Zabraňuje chorobám rýb
Vhodné pre nádrže cca. 20 - 50 litrov
Dĺžka kábla od elektródy k riadiacej jednotke: 23 cm
Twinstar je netoxický, takže je neškodný pre aeróbne baktérie, ryby a bezstavovce

Hmotnosť 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ tohto webu Pond s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.