Dennerle BIO Starter CO2 set k prihnojovaniu rastlín

 
Zväčšiť
 

Jednoduchý a bezpečný spôsob dodávania CO2 pre akvárium do 120L.

  • Produkcia CO2 a jeho dodávanie do akvária prebieha plne automaticky a do nádrže sa vždy dostane to správne množstvo CO2.
  • Nemusíte nič nastavovať ani merať. Jednoduchšie a pohodlnejšie sa to už nedá.
  • Systém DENNERLE Bio CO2 je preto vhodný pre všetkých užívateľov, ktorí s dodávaním CO2 ešte len začínajú, alebo pre tých, ktorí si len chcú vyskúšať účinky CO2 vo svojom akváriu.

Už po pár týždňoch pridávania CO2 do akvária se dostaví úspech: rastliny porastú omnoho lepšie, budú silnejšie a vitálnejšie, ich listy získajú sýto-zelenú farbu. Celé akvárium doslova obžije.

Rovnomerná produkcia CO2 vďaka CO2 Control Gélu.

Systém DENNERLE Bio CO2 využíva starej známej skutočnosti, že kvasinky dokážu v uzatvorenej nádobe s cukrom bez prívodu kyslíku produkovať oxid uhličitý.

Problematické je avšak to, že kvasný proces s čistým cukrom síce väčšinou veľmi rýchlo začne, ale už po niekoľko málo dňoch sa jeho intenzita výrazne zníži. V dôsledku toho sa do akvária najprv dostane príliš veľké množstvo CO2 a o niekoľko dní neskôr bude dávkovanie už zanedbateľné.

Dennerle Bio CO2 s CO2 Control Gélom oproti tomu produkuje konštantné množstvo CO2 po dobu viac ako 30 dní, teda viac ako jedného mesiaca! Každá fľaša  CO2 vyprodukuje viac než 300.000 bubliniek oxidu uhličitého. Tento systém tak každý deň zaistí optimálnu hladinu CO2 vo Vašom akváriu.

Dostupnosť Do 7 pracovných dní
€12,08 / ks    
Značka Dennerle
Kategória Aquascaping
 
  • Fľaša s CO2 Control Gélom a aktivačnou kapsulou
  • CO2 reaktor Mini Topper
  • Termobox - stojan pre fľašu
  • Špeciálna hadička pre CO2
Hmotnosť 0.36 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: