Seachem Pristine

 
Zväčšiť
 

- odstraňuje mastnou hladinu

- likviduje detrit

- zvyšuje čistotu vody

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks)
Variant
€7,65 €14,80 €28,03 od €7,65    
Značka Seachem
Kategória AQUA kondicionéry
 

Pristine obsahuje špecifický typ baktérií, ktoré sú schopné po naliatí do akvária veľmi rýchlo nájsť organický odpad ako nespotrebované krmivo, výkaly z rýb, detritu alebo mastnú hladinu a usadiť sa na týchto nečistotách. Počas niekoľkých hodín ich začnú používať ako potravu. Všetky nečistoty začnú z akvária razom miznúť.
Vďaka tejto funkcie ako druhotný efekt tiež znižuje množstvo čpavku, dusitanov a dusičnanov, ktoré spôsobujú choroby rýb a ich úhyn.
Celkovo zlepšuje prostredie v akváriu a robí celý akvarijný ekosystém zdravší.

Baktérie v Pristine sú schopné sa usadiť na akomkoľvek organickom odpade vrátane mastnej hladiny. Jedná sa o iné baktérie ako tradičné nitrifikačné baktérie. Baktérie v Pristine boli nájdené v laboratóriách Seach dlhým skúmaním. Tieto baktérie sú schopné prosperovať aj v prostredí s nízkym množstvom kyslíka. Prosperujú v slanej i sladkej vode.
Baktérie v Pristine skonzumujú organický odpad a vytvoria z neho biopolyméry, ktoré navyše vodu urobia čistejšou.

Dávkovanie:
Pred použitím pretrepte. Ak používate UV lampu, vypnite ju. Dávkujte 5ml (jedno viečko) na 40 litrov akvarijnej vody. Následne používajte udržiavaciu dávku 5ml (jedno viečko) na 80 l akváriovej vody po každom zásahu do filtra, pridanie rýb alebo výmene vody. Pokiaľ sú v akváriu prítomné antibiotiká, pred použitím Pristine ich z vody odstráňte pomocou aktívneho uhlia. UV lampu nezapínajte skôr ako za 2 dni po pridaní baktérií, aby sa stihli na odpadových látkach a mastnej hladine usadiť.
Dátum trvanlivosti je 4 roky od dátumu výroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ tohto webu Pond s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.